İade Şartları ve İade Talebi

Koşulsuz ve Süresiz İade

Değerli Tüketicimiz,
Öncelikle ‘Çamlıdağ Gıda’ yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Satın almış olduğunuz her ürünümüz Çamlıdağ Gıda güvencesinde olup süresiz, koşulsuz iade garanti kapsamındadır.
Ürün paketiniz size ulaştığı andan itibaren gerek bizden, gerek ulaştırmadan , gerekse muhafaza şartlarından kaynaklanan herhangi bir şikâyetiniz yahut geçen süre içerisinde tüketime dair tereddüttünüz olur ise; dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. camlidag.com.tr den yapmış olduğunuz her alışverişinizde, talebinize göre ürünlerinizin değişimi yahut ücret iadenizi koşulsuz talep etme hakkınız saklıdır.

Ürünlerimizi afiyetle tüketmeniz dileğiyle.
Sağlıklı günler dileriz.

İptal ve Geri Ödeme Koşulları

Koşulsuz, Süresiz İptal
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak, koşulsuz memnuniyet politikamız gereğince tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak ve sürdürmek amacıyla siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz. İptal edeceğiniz ürünleri teslim aldığınız kargo şirketi aracılığı ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki ürün iade adresine gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün şirketimize teslim edildiği gün , ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0362 431 0 666 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ürün İade Adresi:

Hançerli Mah. Çiftehamam Cad. No:14/B İlkadım/ Samsun

Temel Çamlıdağ Gıda Rest. İnş.Taah. San. Ve Tic.Ltd. Şti